Univerzita třetího věku

Jedu s dobou

Přihláška
termín: 5. 5. 2018
hodina: 8:00 - 14:00 nebo 14:00 - 20:00
cena: zdarma
místo konání: Jihlava
Polygon
pro koho: Senioři
volno: Ano
zrušeno: Ne
lektor:
kontakt:

Projekt je určen pro aktivní řidiče-seniory 65 let a více let zcela zdarma a to ve spolupráci s Radouseniorů ČR. Nejen pro ty, kteří hledají pocit jistoty za volantem, ale i pro seniory s celoživotními řidičskými zkušenostmi.

Kde kurz probíhá:    POLYGON V JIHLAVĚ a to již v termínu 5.5. a 20.5.2018.

Kurz je zaměřen na teoretickou i praktickou část. V teoretické části se účastníci dozví aktuality z legislativy včetně postřehů z defenzivní a bezpečné jízdy.

Nosnou částí vzdělávacího programu je ovšem zmíněná praktická část, kde řidiči mohou poznat svůj vůz s novými technologiemi, které pomáhají řidiči v oblasti prevence vzniku dopravní nehody a řidiči o nich nemusí vůbec tušit. Tato část je především zaměřena na správné zásady krizového brzdění na různém povrchu vozovky, řešení smyku, manévrování s vozidlem za různých okolností. To vše doplněno ještě o praktickou ukázku první pomoci.

 Kurz je nutné absolvovat s vlastním vozidlem a je možné, aby vozidlo bylo sdíleno 2 osobami například partnerem/partnerkou. Občerstvení během dne je zajištěno zdarma a účastník si může vybrat kurz od 8:00 do 14:00 nebo odpolední kurz od 14:00 do 20:00.

 Co se týká přihlášení, je možné využít registrace na stránkách www.jedusdobou.cz , které je jednoduché a účastníkům po vyplnění základních údajů přijdou automaticky organizační informace ke kurzu.